Kundtjänst: 0120-854 50

Snabb leverans Kvalitétsprodukter Säker e-handel

0
VARUKORG
Summa (inkl. moms och frakt) Ring för offert
Sök Sök

Martin Lindqvist

VD/Säljare

Telefon: 0120-854 51

Mobil: 0705-133 303

E-post: martin.lindqvist@toolbox.se

Vincent Danielsson

Försäljning & Marknadschef

Telefon: 0120-854 55

E-post: vincent.danielsson@toolbox.se

Christian Angefur

Konstruktion/Försäljning

Telefon: 0120-854 54

E-post: christian.angefur@toolbox.se

Johannes Petersson

Innesäljare Åtvidaberg

Telefon: 0120-854 53

E-post: johannes.petersson@toolbox.se

Åke Bärndal

Produktionsansvarig/Säljare Tibro

Telefon: 0504-785 502

E-post: ake@woodcontrol.se

Carsten Stilwell

Produktionsansvarig Åtvidaberg

Telefon: 0120-854 56

E-post: carsten.stilwell@toolbox.se

Eva Jansson

Ekonomi/Administration

Telefon: 0504-785 505

E-post: eva.jansson@toolbox.se

Alexander Gustafsson

Verktygsslipare

Telefon: 0504-785 508

Mujtaba Sarwari

Verktygsslipare

Telefon: 0120-85450

Alva Olsson

Produktion & Lager

Telefon: 0120-854 50

E-post: alva.olsson@toolbox.se

Alicia Stilwell

Produktion & Lager

Telefon: 0120-854 50

E-post: alicia.stilwell@toolbox.se

Åke Hanström

Lager och distribution

Telefon: 0120-854 65

E-post: ake.hanstrom@toolbox.se

Håkan Dahllöf

Styrelseordförande

Mobil: 0703-736 412

E-post: hadahllof@gmail.com

Prenumerera på nyhetsbrevet

Vår hemsida använder sig av cookies. Genom att fortsätta surfa på sidan godkänner du att vi använder cookies. Klicka här för mer information.

Jag förstår